Demy
de Zeeuw als spreker

‘Hoe bouw je aan een toekomst terwijl je volop in de spotlights staat? Hoe blijf je scherp wanneer succes en tegenslag elkaar afwisselen? En hoe vertaal je de mentaliteit van een topsporter naar het leven ná het veld?’ Demy de Zeeuw kent de antwoorden uit eigen ervaring. Als middenvelder bij AZ, Ajax en Oranje stond hij op de grootste podia van het voetbal, maar tegelijk bouwde hij nog tijdens zijn actieve loopbaan aan een tweede carrière achter de schermen.

Wat begon als een ambitieus idee groeide uit tot een internationaal lifestylemerk en ’s werelds grootste voetbalcommunity. Na zijn afscheid als profvoetballer zette hij die lijn door: BALR., 433 en nieuwe ventures tonen aan hoe bepaalde kenmerken van een topsporter, zoals visie en discipline kunnen leiden tot een succesvolle carrière als ondernemer. Gevormd door de dynamiek van de kleedkamer en de voetbalwereld, inspireert Demy nu met zijn verhaal over kansen creëren, je eigen koers bepalen en blijven vernieuwen, ook wanneer het spel verandert.

Ondernemer en voormalig profvoetballer

Over de spreker

Demy de Zeeuw ontwikkelde zich van jeugdspeler bij Apeldoornse amateurclubs tot een middenvelder op topniveau. Via Go Ahead Eagles kwam hij in 2005 bij AZ terecht, waar hij zich snel onderscheidde door zijn technische spel, loopvermogen en tactisch inzicht. Zijn periode in Alkmaar bereikte een hoogtepunt met het winnen van het landskampioenschap in 2009. Daarna volgde een overstap naar Ajax, waar hij opnieuw een belangrijke rol speelde in de strijd om de titel en ervaring opdeed in Europese competities, zoals de prestigieuze Champions League. Zijn prestaties leverden hem tevens een plek op in het Nederlands elftal, waarmee hij actief was op het EK 2008 en WK 2010, waar Nederland tweede werd.

Na zijn jaren in Amsterdam koos De Zeeuw voor een buitenlands avontuur bij Spartak Moskou, gevolgd door een periode bij Anderlecht. De culturele en sportieve uitdagingen in het buitenland verrijkten zijn ervaring als prof, maar na zijn terugkeer bij NAC Breda liep zijn actieve loopbaan langzaam richting het einde. Ondanks blessures en wisselende speelminuten bleef hij bekend als een gedisciplineerde en intelligente middenvelder die zowel verdedigend als aanvallend zijn waarde had.

Al tijdens zijn voetbalcarrière bouwde De Zeeuw aan een nieuw hoofdstuk in het bedrijfsleven. Als medeoprichter van BALR. gaf hij vorm aan een lifestylemerk dat luxe, mode en de uitstraling van topsport combineert, en zich dankzij slimme online strategieën wereldwijd verspreidde. Ook speelde hij een sleutelrol in de groei van 433, dat uitgroeide tot een van de grootste voetbalplatforms ter wereld. Daarmee toonde hij dat de mentaliteit van een topsporter uitstekend kan worden vertaald naar ondernemerschap, creativiteit en digitale innovatie.

Toon meer

Vraag een offerte aan voor Demy de Zeeuw

Voornaam *
Achternaam *
E-mailadres *
Telefoonnummer
Bedrijfsnaam *
Bericht
Voorkeursdatum aangeven
Voorkeursdatum

De carrière van Demy

Hoogtepunten

Oprichting BALR en 433

Deelname WK 2010

2010

Landskampioen met AZ en Ajax

2009, 2011

Thema's

Krachten van de spreker

Meer weten over Demy?

Neem contact op met
Ivan

Waarom Demy inhuren als spreker?

Demy de Zeeuw spreekt in een presentatie over zijn weg van topsporter naar ondernemer. Hij deelt hoe zijn ervaringen bij onder andere Ajax en het Nederlands elftal hem hielpen bij de overstap naar het bedrijfsleven, en hoe discipline en  doorzettingsvermogen hem hielpen om succesvol ondernemer te worden. Ook gaat hij in op het bouwen en laten groeien van een bedrijf zoals 433 en BALR., waarbij hij uitlegt hoe merkidentiteit ontstaat, hoe je een doelgroep aanspreekt en hoe je van een idee een internationaal label maakt.

Daarnaast vertelt hij graag over digitalisering en community building. Met zijn ervaring rond 433 laat hij zien hoe je via social media een wereldwijd publiek kunt bereiken, hoe je engagement creëert en hoe je online communities inzet voor merk- of bedrijfsdoelen. Ook laat hij zien hoe ze al sinds jaren bezig zijn om dit te automatiseren aan de hand van AI. Zijn verhaal gaat ook over persoonlijke ontwikkeling, zoals keuzes durven maken, risico’s nemen, mislukkingen gebruiken als leermoment en blijven zoeken naar groei.

Zijn bijdragen werken goed als keynote op ondernemers- of leiderschapsevents, in panels over digitalisering en social media, in sessies voor bedrijven binnen sport of lifestyle, of in trainingen waar een sportieve mindset wordt vertaald naar team- en prestatieverbetering.

Spreker in beeld

Een kijkje achter de schermen

"Local minded people will never understand global minded goals"

Demy de Zeeuw

Ik heb heel goed contact gehad met SportsSpeakers, ze schakelen snel en bij veranderingen handelen ze adequaat. 
UWV
Andy van den Berg
Een fijn en duidelijk sprekersbureau met een breed scala aan sprekers uit de sport.
VST Fire Solutions
Mijntje van den Assem
Fijne partij om mee samen te werken, komen afspraken na en staan je altijd snel te woord!
ATAG Benelux
Yvette van Aalst
Wij hebben al een aantal keren gebruikgemaakt van SportsSpeakers en het contact verloopt altijd soepel!
Coca-Cola
Lindsey Duijsings
Bij Sportspeakers vonden we precies wat zochten. Een ruime keuze in sprekers. Sportspeakers is een fijne partij om mee te schakelen.
ROC B2B
Niek Peters
We zijn prima ondersteund door SportSpeakers in de afstemming met de beoogde spreker voor ons evenement. Heel goede service!
sv Apollo '69
Adrie Bal
SportsSpeakers heeft gezorgd voor een fijne communicatie ter voorbereiding van de indrukwekkende lezing van Maarten van der Weijden!
BSS Congress
Ruben Sibelt
Goede organisatie die je ondersteunt in het vinden van een passende spreker voor je evenement. Contacten verlopen professioneel en zeer vriendelijk. Je hoeft zelf nergens achter aan te gaan.
BZE
Sabine Quirein
Van het moment van offerte-aanvraag tot concreet vastleggen van de samenwerking met Brian Farley liep heel vlot.
BMS
Anniek de Nie

Gerelateerde sprekers

"I need players to start thinking for themselves"

Guus Hiddink

Guus Hiddink

Voormalig bondscoach en trainer

"Never give up and focus on your goals"

André Ooijer

André Ooijer

Voormalig voetballer, commercieel medewerker en trainer

John Heitinga

John Heitinga

Voormalig voetballer en trainer

Rafael van der Vaart

Rafael van der Vaart

Voormalig profvoetballer en analist bij onder meer NOS Studio Sport, Sky TV, Ziggo

"Als je denkt dat je er bent, dan begint het pas"

Jan van Halst

Jan van Halst

Voormalig voetballer, teamcoach en algemeen directeur bij AFC Ajax

"Om het maximale te bereiken, moet je durven impopulaire maatregelen te nemen"

Björn Kuipers

Björn Kuipers

Voormalig internationaal topscheidsrechter en ondernemer

"Wij zijn vooral met mensen bezig; daarna komt de data"

Merijn Zeeman

Merijn Zeeman

Algemeen directeur AZ en voormalig sportief directeur Visma-Lease a Bike