Regi Blinker en Bram Verbruggen hebben samen het bedrijf 2ndGoal opgericht, dat zich richt op persoonlijke en professionele ontwikkeling van spelers en coaches. Daarnaast zijn ze teamontwikkelaars van het nationale team van Indonesië. Als visionairs zijn ze sterk in het leggen van verbanden en duiden van verschillen tussen voetbalorganisaties en bedrijven. Op een nuchtere wijze geven ze inzichten en spreken ze o.a. over cultuur, gedrag, teamontwikkeling, druk en prestaties. Bram Verbruggen is een bevlogen teamontwikkelaar met een unieke achtergrond in zowel de topsport als mentale begeleiding. Met ervaring bij Valencia CF en als teamontwikkelaar bij Go Ahead Eagles, combineert Bram praktijkkennis uit het voetbal met diepgaande inzichten in mensgericht leiderschap. Hij inspireert professionals in de sport- en bedrijfswereld om teams te transformeren, te bouwen aan vertrouwen, veerkracht en prestaties te maximaliseren. Regi Blinker, voormalig profvoetballer en succesvol ondernemer, inspireert met zijn bijzondere transformatie van het voetbalveld naar de zakelijke markt. Als linksbuiten blonk de ex-international van Oranje uit bij topclubs als Feyenoord, Sheffield Wednesday en Celtic, waar hij kampioenschappen en bekers in de wacht sleepte. Na zijn voetbalcarrière maakte Regi een indrukwekkende overstap naar het ondernemerschap.
Regi Blinker, geboren in Paramaribo, Suriname, verhuisde als baby van negen maanden naar Nederland. Als jongste van vijf voetballende broers ontwikkelde hij zijn talent op straat en groeide uit tot profvoetballer. Blinker maakte zijn debuut voor Feyenoord in 1986 en speelde succesvol in Nederland, Schotland en Engeland. Met 470 wedstrijden, 78 doelpunten en 3 interlands voor Oranje, sloot Blinker zijn sportcarrière af en richtte zich op het ondernemerschap. Hij zag de uitdagingen waarmee atleten kampen bij de overgang naar het leven na de sport en richtte twee bedrijven op: Life After Football en 2ndGoal. Blinker’s missie is atleten te ondersteunen bij hun persoonlijke ontwikkeling, vaak al tijdens hun carrière. Regi’s presentaties zijn inspirerend en praktisch. Hij vertelt met passie over de kracht van keuzes maken, het ontwikkelen van een topsportmentaliteit buiten het veld en authentiek leiderschap. Zijn boodschap is helder: ontdek wat je drijft, durf te veranderen en zet je persoonlijkheid in als kracht. Bram Verbruggen groeide op met een fascinatie voor menselijk gedrag en samenwerking. Na zijn studies en een periode als mentaal begeleider voor Nederlandse gevangenen in het buitenland, stapte hij over naar de voetbalwereld. Zijn carrière nam een internationale wending toen hij bij Valencia CF in Spanje aan de slag ging. Daar leerde Bram hoe verschillende culturen leiderschap beleven en welke waarde diversiteit heeft voor het smeden van succesvolle teams. Terug in Nederland zette hij zijn expertise in bij Go Ahead Eagles, waar hij als teamontwikkelaar een rol speelde in het behalen van de play-offs en Europees voetbal. Als spreker met scherpe analyses, praktische aanpak en oog voor de menselijke kant van prestaties, weet Bram teams en leiders te inspireren. Hij gelooft dat succes niet alleen draait om talent of middelen, maar om de kracht van vertrouwen, verantwoordelijkheid en verbinding binnen een team.
In hun presentaties en workshops nemen Regi en Bram je mee in de principes van ‘Scoren met Teamwork’. Deze bewezen aanpak focust op verbinding, verantwoordelijkheid en het benutten van elkaars kracht om samen buitengewone prestaties te bereiken.
Regi en Bram zijn inzetbaar voor inspirerende lezingen en interactieve workshops, waarin thema’s als gedrag, cultuurverandering, persoonlijke ontwikkeling in een omgeving van druk en teambuilding centraal staan. De sessies zijn niet alleen inspirerend, maar ook praktisch toepasbaar, met handvatten die deelnemers direct kunnen gebruiken om meer impact te maken binnen hun eigen teams en organisaties.